Можливості для розвитку жінок Житомирщини!!!

Дата: 24.07.2020 13:18

Можливості для розвитку жінок Житомирщини!!!

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» запрошує активних дівчат та жінок Житомирщини до участі в навчальномуонлайн-курсі «Зелена садиба: від створення до творення туристичного потенціалу громад Житомирщини».Впродовж навчання учасниці отримають знання про особливості функціонування приватної садиби та зеленої садиби, способи генерування цікавих послуг з урахуванням портрету туристів, яка роль органів місцевого самоврядування у розвитку туристичного потенціалу громади та можливостях співпраці з власницями/власниками садиб.
Ще однією складовою навчання буде обмін практиками між діючими власницями садиб з різних регіонів України.

Для участі у програмі просимо заповнити онлайн-анкету, що міститься за посиланням до 01 серпня 2020р. включно.https://forms.gle/nvJhxEHZ3szeToXu9

Результати відбору учасників буде повідомлено 2 серпня 2020р.

Участь у програмі є безкоштовною.

Реалізація онлайн-курсу є складовою проєкту «Потенціал жінок для розвитку внутрішнього туризму Житомирщини», що реалізується завдяки підтримці в рамкахконкурсу грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямованого на просуванняекономічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19, що впроваджується
Українським Жіночим Фондом» за підтримки Європейського Союзу.

У разі запитань чи уточнень просимо звертатися до Наталії Тарасенко, координаторки проєкту за наступними контактами:

Тел.: 093-513-21-94;
067-247-90-17