Розробка стратегії розвитку громади до 2027 року

Дата: 29.07.2019 10:11

Фото без описуВисоківська сільська рада працює над розробкою стратегії розвитку громади до 2027 року. Спільно з Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування фахівці громади вже провели соціально-економічний аналіз та розпочали роботу над визначенням стратегічних пріоритетів та цілей.

Георгій Федорук радник з регіонального розвитку Житомирського Центру, надає консультативну допомогу у процесі розробки та пошуку креативних рішень

На сьогодні у громаді реалізовують низку проєктів, які спрямовані на формування комфортного середовища для мешканців громади. Стратегія розвитку дозволить громаді визначити пріоритети для інвестицій які сприятимуть зростанню економіки та привабливості громади.