Високівський сільський голова

Бардук Микола Миколайович

Народився: 29 березня  1964  року у селі Високе Черняхівського району Житомирської області.

• У 1981 році вступив на філологічний факультет Житомирського державного  педагогічного  інституту  ім.. І.Я.Франка.
  • У 1985 році закінчив Житомирський державний педагогічний інститут  ім.. І.Я.Франка. Має вищу педагогічну  освіту.
  • З 1985 по 1996 рік – працював  вчителем Осницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів .
  • З 1996 року призначений на посаду директора Осницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
  • З 16 квітня 2002 року обраний  на посаду Високівського сільського голови.
  • В 2006 та в 2010 роках повторно обирався на посаду Високівського сільського голови.
  • З 27 листопада 2015 року обраний  на посаду Високівського сільського голови  Високівської сільської  об’єднаної територіальної громади