Створення Нової української школи у Високівській гімназії

Дата: 31.07.2019 09:59

У Високівській гімназії вже завершений капітальний ремонт внутрішніх приміщень, а роботи з облаштування ганку вже на фініші.

Майже всі роботи на об’єкті, реконструкція якого фінансується за кошти Державного фонду регіонального розвитку, завершені. Замінили освітлення, систему опалення, проклали теплотрасу, зробили всередині ремонт: пофарбували і розмалювали стіни, постелили якісний лінолеум, повністю реконструювали спортивну залу.

Наразі працівники завершують будівництво ганку, а саме встановлення навісу. Вже змонтували металеві опори у вигляді олівців, які почали обробляти екобондом – спеціальними декоративно-облицювальними панелями. Залишилось влаштувати освітлення ганку і встановити пандус.

Цей об’єкт є перехідним проектом ДФРР і цьогоріч з державного бюджету виділили 1 млн 416 тис. грн на завершення створення НУШу у гімназії.