Обмеження у праві полювання для осіб, які мають заборгованість по сплаті аліментів.

Дата: 01.08.2019 10:23

Майже пятьох тисяч жителів Житомирщини за аліментну заборгованість обмежили у праві полювання

3 серпня стартує сезон полювання на диких птахів, який триватиме до 3 листопада 2019 року включно. Проте не всі охочі зможуть взяти до рук мисливську рушницю. Майже п’ять тисяч жителів області – злісних неплатників аліментів, які мають заборгованість понад 6 місяців, працівники органів державної виконавчої служби обмежили у праві полювання. Для них сезон полювання розпочнеться лише тоді, коли вони у повному обсязі погасять заборгованість.

А якщо затягуватимуть зі сплатою, то крім накопичених аліментів, повернуть своїм нащадкам ще й кошти від штрафів: за 1 рік несплати аліментів – 20% від суми боргу, за 2 роки – 30%, за 3 роки – 50%.

З початку нинішнього року органи державної виконавчої служби Житомирщини, застосовуючи такі фінансові санкції, передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває, стягнули додатково з боржників майже 3 млн гривень. Усі кошти були перераховані дітям.