Ми завершимо процес децентралізації – Віталій Бунечко, голова Житомирської ОДА

Дата: 14.08.2019 13:11

Новопризначений голова Житомирської облдержадміністрації заявив, що планує завершити впровадження реформи децентралізації на Житомирщині. Про це посадовець повідомив на офіційному представленні 12 серпня, яке відбулось у приміщенні Олевської райдержадміністрації.

«Дякую за підтримку та за призначення мене на посаду голови Житомирської ОДА. Вважаю себе етнічним поліщуком, і ніколи цього не цурався. Житомирщину будемо розвивати далі, завершимо процес децентралізації. Робота облдержадміністрації буде побудована на відкритих принципах, публічності. Чекаємо на Житомирщині інвесторів - як вітчизняних, так і іноземних. Працюватимемо в тісній співпраці з громадськістю та бізнесом», – зазначив Віталій Бунечко, голова Житомирської ОДА.