На Житомирщині презентували стратегію Національної реформи громадського здоров’я

Дата: 16.08.2019 09:42

15 серпня 2019 року у Житомирському обласному центрі громадського здоров'я у співпраці з Житомирським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою "U-LEAD з Європою" та Мінрегіоном України, за участі фахівців Центру громадського здоров’я України, відбулась зустріч представників органів місцевого самоврядування та головних лікарів ОТГ з питань впровадження профілактичних програм задля збереження та зміцнення здоров'я населення.

Заступник Генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України Владислав Збанацький розповів про основні завдання системи громадського здоров'я, пріоритетні напрямки роботи. Координатор супроводу реформ та регіонального розвитку ЦГЗ МОЗ Ірина Агеєва поділилась, як органи місцевого самоврядування можуть долучитись до впровадження програм з громадського здоров’я.