29 серпня День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2019 14:34

29 серпня в Україні за указом президента Володиира Зеленського встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Як відомо,  саме 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Представники  Високівської ОТГ,  Черняхівської РДА, жителі громади та бійці побратими відвідали в с.Городище могили двох загиблих бійців –Рибака Михайла Володимировича та Власюка Романа Васильовича  вшанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів і вінків.

Давайте ж в цей день вкотре згадаємо тих, хто не жаліючи свого життя ,

пішов захищати наше майбутнє.