Зустріч з представниками центру зайнятості

Дата: 03.09.2019 15:23

30 серпня Високівську сільську раду відвідали заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Світлана Карпович щоб оцінити ситуацію на ринку праці Черняхівського району. До відвідин долучилися директор Черняхівської районної філії обласного центру зайнятості Олена Пашинська та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Світлана Петрова.

Микола Бардук поділився про свої досягнення, проблеми та  плани .

Під час спілкування були порушені питання зайнятості сільських жителів, у т. ч. учасників бойових дій на сході, залучення безробітних у громадських роботах, питання міграції трудових ресурсів, інвестицій та створення нових робочих місць.

М. Бардук був вдячний службі зайнятості за добру співпрацю, адже результати її говорять самі за себе. Наприклад, у поточному році ТОВ"Агростем" мало 33 вакансії та, звернувшись по допомогу,   отримало 33 фахівця.

Представники обласного центру зайнятості нагадали про послуги служби, в т. ч. можливості навчання безробітних, стажування, компенсації єдиного соціального внеску роботодавцю за новостворені робочі місця тощо.