Озвуч талант громаді

Дата: 25.09.2019 09:44

Під гаслом «Живи та працюй в Україні» 24 вересня 2019 року, за сприяння Черняхівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості, у Високівській громаді пройшов захід з профорієнтації учнівської молоді «Озвуч талант громаді».

Учні Високівської гімназії та Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст.демонстрували жителям громади свої найкращі вміння: співали, танцювали, грали на музичних інструментах, декламували власні поетичні твори присвячені учасникам АТО, представляли вишивані й намальовані картини, фотороботи.  Також своїми талантами вразили народні колективи сіл Забріддя та Городище.
Свято талантів у Високому відвідала народна депутатка України Тетяна Грищенко, голова об’єднаної територіальної громади Микола Бардук, представник Житомирського обласного центру зайнятості Віктор Троценко та директор Черняхівської районної філії центру Олена  Пашинська.

Глядачі залу- жителі громади, побачили нові таланти нашої  молоді. Кожному учаснику заходу було вручено солодкий подарунок.

За тісну співпрацю у профорієнтації учнівської молоді та активне сприяння в організації дня кар’єри директорці Високівської гімназії Ларисі Бардук оголошено Подяку Житомирського обласного центру зайнятості. А Високівський сільський голова Микола Бардук, користуючись нагодою, висловив вдячність директорці Державного центру зайнятості Ользі Макогон , директорці Житомирського обласного центру зайнятості Галині Корінній та директорці Черняхівської районної філії центру зайнятості Олені  Пашинській. за професіоналізм фахівців служби у вирішенні питань зайнятості населення громади.