З Днем вчителя!

Дата: 04.10.2019 13:16

Шановні освітяни Високівської громади

Вітаю Вас з професійним святом – Днем  вчителя. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви – світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання – запорука успішного виховання наших дітей. Вірю, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею. Бажаю зберігати оптимізм і надії, мати здоров’я і терпіння, достаток та щастя. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай Ваша душа з кожною миттю познає смак щастя.

З повагою сільський голова  Микола Бардук