A A A K K K
для людей із порушенням зору
Високівська громада
Житомирська область, Житомирський район

Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo анонсує проект «Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь», в якому запрошує всіх бажаючих громадян поставити будь-яке питання стосовно субсидій.

Дата: 17.10.2019 15:04
Кількість переглядів: 642

 

Прес-анонс

Фінансовий портал Maanimo анонсує соціальний проект «Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальну сторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в України. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв’язку з працівником редакції, який в коментарях під статтею регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку.

Кожна ситуація в кожній родини абсолютно унікальна, тому для оформлювача субсидії особливо важливий індивідуальний підхід саме до його обставин.

Враховуючи високу завантаженість органів державної влади та постачальників комунальних послуг перед стартом опалювального сезону, можливість отримати додаткову інформацію є особливо актуальною.

Для того, щоб отримати консультацію, необхідно:

- перейти на сторінку «Як розрахувати субсидію» на сайті Maanimo

- у кінці статті написати коментар зі своїм питанням

- чекати на відповідь працівника редакції порталу

Увага! Проект є соціально спрямованим та повністю безкоштовним.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора