Виїзний прийом громадян

Дата: 10.12.2019 16:05

Сьогодні , 10 грудня, у приміщенні сільської ради  провів виїзний прийом громадян  начальник Черняхівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління  Пенсійного фонду України в Житомирській області Овсієнко Юрій Васильович.

Жителів громади цікавили  питання перерахунку пенсії , перелік документів, необхідний для призначення пенсії за віком, по інвалідності, порядок виготовлення електронних пенсійних посвідчень, умови виплати пенсій через банківські установи.

Начальник управління  розповів громадянам про вплив страхового стажу на розмір пенсії, можливість укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та важливість легального працевлаштування.

Такі зустрічі за місцем проживання громадян сприяють підвищенню рівня якісного обслуговування у сфері пенсійного забезпечення та дають змогу людям отримати кваліфіковані консультації на місцях.