Свято до дня Святого Миколая

Дата: 19.12.2019 16:27

Сьогодні на свято до дня Святого  Миколая у дитячі садочки   нашої громади, у Забрідську ЗОШ І-ІІІ ст..та у Високівську гімназію  завітали почесні гості з вітаннями та подарунками. В серці кожної дитини живуть мрії, то ж всі чекають аби їх мрії здійснилися.  Малеча та учні не тільки чекали казкові подарунки, але й самі старанно готувалися, аби показати, які вони слухняні, чемні і талановиті. Вивчили вірші, співаночки, рухливі ігри та таночки. Привітав зі святом всіх присутніх сільський голова Микола Бардук. Вручив  солодкі  подарунки   від депутата обласної ради Руденького А.О.. Привітали  солодощами дітлахів також ТОВ «Агростем», ТОВ «Колос Полісся»,   ТОВ «Біембісі Граніт», ТОВ «Діоспорт» , меценати Рафальські.   Побажали дітям щоб вони були здорові, слухняні, побільше посмішок та радості, щоб в їхніх домівках завжди лунав сміх, щоб кожного року вони отримували подаруночки від Святого Миколая та збувалися всі їхні бажання. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні  на святах. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті  вихованців та гостей свят на довгий час.       Результатом таких свят був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові.