Новорічний ранок у дошкільному навчальному закладі

Дата: 24.12.2019 13:20

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.  Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вбирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Адже Новий рік – це наче казка для всіх. На святковому  ранку , що відбувся сьогодні у  дошкільному навчальному закладі в с.Високе  всі занурились  у казку. Малеча  веселилася, брала участь у різних конкурсах, танцювала, співала, читала віршики для Діда Мороза  і Снігурки . Це захоплююче свято було цікаве   не лише дошкільникам, а й їхнім рідним, що також прийшли  на новорічні святкування в садочок.  Усі святкували  та розважалися. А по закінченню свята дошкільники  отримали  смачні подарунки .