Управлінням освіти і науки Житомирської облдержадміністрації узагальнено рейтинг місць районів, об’єднаних територіальних громад області по галузі “Освіта” з ІІ півріччя 2019 року.

Дата: 04.02.2020 14:36

Управлінням освіти і науки Житомирської облдержадміністрації узагальнено рейтинг місць районів, об’єднаних територіальних громад області по галузі “Освіта” з ІІ півріччя 2019 року. До обрахунку показників увійшли дані про наявність закладів позашкільної освіти,  охоплення дітей гуртковою роботою  у закладахосвіти, кількість учнів,  що перебувають на        обліку у поліції, обладнання внутрішніх санвузлів,  закупівля шкільних автобусів, обладнання для кабінетів у заклади освіти за кошти місцевих бюджетів, наявність опорних шкіл,  доступність до закладів освіти, охоплення дошкільною освітою,  участь у заходах еколого-натуралістичного, науково-технічного, туристично - краєзнавчаго напрямків, використання державної субвенції до мережі Інтернет. За результатами рейтингу у ІІ півріччі  2019 року Чуднівська міська об’єднана територіальна громада посіла 6 місце серед 51 ОТГ області.

Завантажити рейтинг :https://rada.info/upload/users_files/04344952/e26bf3a99268b5729f47e64874ab61af.doc