Об'єкти "Великого будівництва " оглянула 28 лютого Наталія Остапченко.

Дата: 02.03.2020 09:29

Заступниця голови ОДА Наталія Остапченко 28 лютого, оглянула чотири об’єкти в області, котрі увійшли до національної програми «Велике будівництво». У Пулинському, Черняхівському, Радомишльському районах перевірила хід робіт у двох гімназіях, спорткомплексі та ремонт ділянки дороги.

Так, у ході робочої поїздки Наталія Остапченко відвідала такі об’єкти:

• Пулинську ЗОШ І-ІІІ ступенів у смт Пулини;
  • Високівську гімназію в Черняхівському районі;
  • спорткомплекс «Динамо» у Радомишльському районі;
  • дорогу С062201 Троковичі – Гадзинка через Городище.

У Високівській гімназії продовжується капітальний ремонт внутрішніх приміщень із створенням нового освітнього простору за стандартами Нової української школи. Тут передбачено комплекс заходів спрямованих на покращення матеріально-технічної бази навчального закладу за стандартами нового освітнього простору; замінена внутрішнього освітлення, системи опалення, теплотраси; реконструкція вхідної групи. Майже усі роботи передбачені проєктом виконані.

Триває середній поточний ремонт на ділянці Троковичі–Гадзинка через Городище протяжністю 2,1 км. Наразі влаштували вирівнюючий шар щебеневої суміші.