Відбулися  збори  уповноважених представників громадян за місцем проживання села Городище

Дата: 10.03.2020 10:23

06 березня, відбулися  збори  уповноважених представників громадян за

місцем проживання села Городище Черняхівського району Житомирської області.

У зборах взяли участь сільський  голова Микола Бардук  та секретар ради Олена Чайка.

Збори  розпочалися зі звіту  дільничного інспектора Нечая О.О. , далі звітувала в. о. старости Наталія Волинець, яка проінформувала про виконану роботу за 2019 рік та звернула увагу на проблеми які потрібно вирішувати.

Жителів села найбільш цікавили питання упорядкування сільського кладовища, наведення благоустрою  на території села,  функціонування сільської бібліотеки в селі Городище, питання ремонту доріг та проблеми з питною водою .

Також в роботі зборів взяли участь представники ТОВ «Агростем» та надали відповіді на запитання,  що стосувалися оренди земельних часток (паїв).

Сільський  голова Микола Бардук  відповів на всі питання жителів та більш проблемні пообіцяв вирішити найближчим часом, а також проінформував учасників зборів  про  плани на 2020 рік, перебіг реформи децентралізації та медичної реформи.