Високівська громада
Житомирська область, Житомирський район

До уваги громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону!

Дата: 25.03.2020 13:16
Кількість переглядів: 856

Фото без опису

Шановні жителі Високівської громади! Звертаємось в першу чергу до тих, хто перебував на роботі, або подорожував країнами Європейського союзу, інших країн і повертаються або повернулися в Україну! Всі ми бачимо, що епіцентр епідемії коронавірусу COVID-19 знаходиться в таких європейських країнах, як Італія, Німеччина, Чехія, Польща. Тобто, в тих країнах, де перебувало найбільше наших громадян. Ми поважаємо Ваші конституційні права, але непроста ситуація з поширенням коронавірусної інфекції змушує усіх нас бути відповідальними один до одного. Тому зобов’язумо всіх жителів , які повернулися із-за кордону повідомити сільську раду про те, з якої країни та якого числа вони повернулися. Також, терміново повідомити телефоном сімейного лікаря про своє прибуття та стан здоров’я.

Таким громадянам, необхідно максимально обмежити перебування у місцях масового скупчення людей, залишатися вдома певний період часу після приїзду із за кордону, обмежити спілкування з іншими, уважно спостерігати за станом свого здоров’я, при перших ознаках захворювання – висока температура, сухий кашель тощо – невідкладно звертатися до свого сімейного лікаря та виконувати його вказівки. 
Порушення правил та норм, встановлених для запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, «якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань», карається штрафом від 17000 грн. до 51000 грн., арештом на строк до шести місяців, обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

Нагадуємо, що коронавірус COVID-19 не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є лише в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому, заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 метра. Епідемію можна зупинити! 

До уваги свідомих мешканців громади, якщо ви маєте інформацію про громадян, які повернулися із-за кордону та мешкають на території громади, терміново повідомте сільського голову, старосту або депутата відповідного округу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора