8 травня – День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2020 16:45

8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення, Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день - "вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих".Низько схиляємо голови і віддаємо шану кожному Українському героєві, що в час воєнного лихоліття боровся за визволення рідної землі від тоталітарних загарбників. Пам’ять про кожного воїна, кожну жертву і кожного рятівника України є і буде для нашого народу вічною і нероздільною.

8 травня представники Високівської сільської  ради поклали вінки та корзини до  Братських могил у населених пунктах громади та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, чиє життя забрала війна.

Фото без описуФото без опису Фото без опису

Фото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису   Фото без описуФото без опису