В Україні презентували мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога»

Дата: 30.07.2020 13:48

В Україні презентували мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога».

Проєкт реалізовано за підтримки партнерів Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги – Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та компанії-розробника IDev.

За допомогою застосунку можна:

– зателефонувати на єдиний номер 0 800 213 103 та отримати консультацію юриста;

– «замовити» письмову юридичну консультацію;

– подати запит на отримання послуги із захисту та представництва в суді;

– надіслати запит на отримання адресної правової допомоги;

– знайти за допомогою геолокації найближчий центр або бюро правової допомоги;

– прочитати правові консультації у правничій вікіпедії WikiLegalAid тощо.

За словами заступниці директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталії Радушинської, мобільний застосунок наи?простішии? спосіб доступу до безоплатноі? правовоі? допомоги.

“Система безоплатної правової допомоги постійно розвивається. Віднедавна ми стали ще ближче до наших клієнтів, завдяки створенню мобільного застосунку. Це новий зручний та сучасний інструмент, який дозволяє швидко отримати консультацію, правову підтримку і роз’яснення прав та обов’язків”, — наголосила Наталія Радушинська.

Мобільнии? застосунок дозволяє розширити доступ людини до правовоі? допомоги: не лише перевірити, чи належить особа до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, а и? замовити адресну правову допомогу, скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid, дізнатися наші контакти та автоматично зателефонувати на єдинии? номер системи БПД 0 800 213 103 для отримання консультаціі?.