Дзвін пам'яті

Дата: 03.08.2020 11:05

1 серпня 2020 року - шості роковини з дня загибелі нашого земляка Власюка Романа Васильовича, який  загинув 1 серпня 2014 р. у районі містечка Красногорівка Мар’їнського району Донецької області від розриву ворожого снаряда, який влучив у БТР.

В Міністерстві оборони України відбулася церемонія вшанування захисників України, які загинули у бойових умовах виконуючи військовий обов’язок під час проведення миротворчих операцій в гарячих точках світу та внаслідок російської збройної агресії під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на сході України. Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті в м.Києві.

Дзвін Пам’яті пролунав в цей день 14 разів.

Віддати шану герою –земляку  приїхали в с.Городище  представники Високівської ОТГ,  Черняхівського райвійськомату, начальник районного УПСЗН.

Присутні поклали квіти та вінки до стели загиблим воїнам Власюку Роману та Рибаку Михайлу , яка встановлена в центрі села та  на могили героїв ,  вшанувавши  пам'ять про них  хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!