Черняхівський районний військовий комісаріат запрошує на службу за контрактом до 72 окремої механізованої бригади.

Дата: 12.08.2020 13:15

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО

72 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ

Підписавши контракт із Збройними Силами України ви гарантовано отримаєте :

стабільну заробітну плату від 10 200 гривень, а перебуваючи в зоні проведення Операції об’єднаних сил від 27 200 гривень;

разову грошову винагороду у зв’язку із підписанням першого контракту від 14 800 гривень;

підйомну допомогу від 10 200 гривень;

ПЕРЕВАГИ:

• При підписанні контракту обов’язкове збереження робочого місця та заробітної плати (ст.119 КЗУПП)

• Кредитні та податкові канікули.

• Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань (щорічно).

УМОВИ:

• Контракти строком 6 місяців (для громадян, які проходили службу під час мобілізації).

• Надається можливість безкоштовного лікування у військових шпиталях військовослужбовцю

• Безкоштовне отримання форми одягу (близько 30-ти найменувань форми одягу);.

• Оплачується житло, яке винаймає військовослужбовець.

• Право на отримання безкоштовного житла.

ВІДПУСТКИ:

• Щорічна відпустка від 30 до 45 днів.

• Пільгове санаторно-курортне лікування або оздоровлення.

• Додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно Закону).

ІНШЕ:

• Можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. коштом Міністерства оборони (після підписання другого контракту);.

• Соціальний пакет.

Надаємо інформаційну та консультаційну підтримку кандидатів. Спрощуємо проходження медичної комісії, яка повністю БЕЗКОШТОВНА, збір та заповнення необхідних документів.

Усі бажаючі укласти контракт зі Збройними Силами України можуть отримати додаткову інформацію у Черняхівському районному військовому комісаріаті за адресою: смт. Черняхів, вул. Шкільна, 4, каб. № 5 або за тел.: (04134)4-12-54, 380978027935