Запрошуємо активну молодь Високівської ОТГ  доєднатись до навчальної програми "Безпечні"

Дата: 13.08.2020 12:46

Запрошуємо активну молодь Високівської ОТГ  в команді 2-4 чоловік  зареєструватися  на сайті ГО «Інша освіта» - яка працює у сфері менеджменту якості неформальної освіти в Україні   на навчання , яке знадобиться в житті. Програма включатиме роботу з окремими аспектами безпеки, обмін з однодумцями, спільну розробку ідей, їх втілення та підтримку від досвідчених колег. Програма триватиме з вересня по грудень, складатиметься з ряду онлайн подій. Успішні проектні ідеї зможуть отримати  фінансування для їх реалізації.

Програма для тебе, якщо
- Тебе непокоїть твоє оточення та ти знаєш що потрібно зробити (або не знаєш але маєш бажання);
- В тебе є команда однодумців/однодумиць (2-4 людини, що можуть разом з тобою створити проект безпеки)
- Ти навчаєшся у старших класах школи або на перших курсах університету;
- Ти готовий/готова спільно з однодумцями попрацювати над конкретними ідеями, які можуть вплинути на твоє оточення.
- Ти проживаєш в Мирнограді, Дружківці, Лисичанську, Сєвєродонецьку, Високівській або Новоборівській ОТГ

Дедлайн – 20 серпня 2020 року.

Зареєструватись можна за посиланням: https://inshaosvita.typeform.com/to/ouOxvHyV