Присвоєно почесне звання “Мати-героїня” жительці с.Високе Руденькій Лідії.

Дата: 21.08.2020 17:34

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину – непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей.

Сьогодні в Житомирській ОДА відбулося  урочисте вітання  особливих жінок, яким за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України присвоєно почесне звання “Мати-героїня”. Серед них і жителька с.Високе Високівської ОТГ Руденька Лідія Євгеніївна.   Голова ОДА Віталій Бунечко побажав  всім матерям міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, побільше хороших світлих днів у їхньому житті, мирного неба над головою, шани та поваги від дітей, онуків та рідних, божого благословення їх багатодітним родинам.

Фото без опису           Фото без опису