Візит Президента України Володимира Зеленського до Високівської ОТГ.

Дата: 09.09.2020 18:02

8 серпня президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав  нашу Високівську ОТГ. На зустріч з президентом очікували близько сотні жителів громади. По приїзду Зеленський відвідав місцеву амбулаторію, яка введена в експлуатацію саме 08.09.2020 року , потім відвідав  два об`єкти національної програми «Велике будівництво» - мультифункціональний спортивний майданчик та створення Нового освітнього простору .  Володимир Зеленський  озвучив , що Високівська гімназія є сучасним освітнім закладом , який  нічим невідрізнити від міських навчальних шкіл та ліцеїв.

«Приємно бути на Житомирщині, ледве встигли, але вважаю, що це дуже важливий приїзд, тому що всі ми йдемо на шляху до великої децентралізації, а це чудовий приклад, як об'єднання призвело до збільшення не просто бюджету, а до збільшення прекрасних умов місцевих мешканців, а головніше, до їх діточок, онуків, нашого наступного покоління. Я хочу сказати, що ця сільська школа з точки зору технічного обладнання, рівня ремонту не уступає тій великій гімназії, у якій я навчався. Я бачу тут інший рівень – це правильний навчальний простір, правильний підхід до людей, як до вчителів, так і до дітей. Тут дуже хочеться навчатися. Це чудовий підхід, коли не має різниці між сільською школою та школою будь-якого міста нашої країни», - зазначив Володимир Зеленський.