Сьогодні свій 70-й День народження зустрічає в.о старости сіл Забріддя та Щенієва Володимир Миколайович Воробйов !

Дата: 01.10.2020 13:20

Шановний Володимире Миколайовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи здобули Вам авторитет мудрої людини та успішного керівника.  Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо Високівської громади. Нехай Боже благословення , людська довіра і допомога супроводжують Вас в житті.   Бажаємо міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі.

З повагою та найкращими побажаннями колектив, виконавчий комітет  та депутатський корпус  Високівської  сільської ради.