З Новим роком!

Дата: 29.12.2020 13:23

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами – з Новим роком і Різдвом Христовим.

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

Тому вдячний усім, хто трудився для розвитку нашої громади. Усім, хто допомагав творити нову історію громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього.

То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

Щасливих і веселих свят! З Новим 2021 роком! З Різдвом Христовим!

З повагою сільський голова  Микола Бардук