Висловлюємо подяку !

Дата: 16.02.2021 13:31

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території  Високівської територіальної громади  проводяться роботи з розчистки доріг загального користування та комунальних доріг від снігу для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади та громадського транспорту.

Висловлюємо подяку за  оперативну допомогу в прибиранні доріг та вулиць від снігу керівникам  ТОВ «Агростем», ТОВ «Біембісі-Граніт», ТОВ «Колос Полісся», ПП «Автомагістраль». Велика подяка всім водіям та механізаторам, які провели багато годин за кермом, щоб розчистити сніг, також  вдячність мешканцям сіл, які самостійно очистили свої двори та прибудинкові території від снігу.

Велике спасибі вам за розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю.