Черняхівський районний сектор державної міграційної служби України в Житомирській області інформує

Дата: 26.02.2021 14:38

Як оформити паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон?

На сайті державної міграційної служби завдяки сервісу «Електронна черга онлайн» можна записатися до електронної черги на оформлення біометричних документів. Електронний сервіс дозволяє записатися в чергу для оформлення документа, заздалегідь зазначити всю необхідну інформацію, що скоротить час особистого візиту до підрозділу ДМС, а також сплатити послугу  онлайн.

Як записатися в електронну чергу?

Записатися в чергу громадянин України може особисто через веб-сайт Державної міграційної служби (ДМС). Після запису в електронну чергу та внесення інформації про заявника формується QR-код, який потрібно роздрукувати та пред’явити при відвідуванні підрозділу міграційної служби. Сервіс дозволяє обрати регіон, дату та час відвідування територіального підрозділу ДМС.

Посилання на сервіс   «Електронначергаонлайн»:https://dmsu.gov.ua/services/online.html

• Заповніть форму дотримуючисьпідказок.
  • Після постановки в чергу Вам надійде SMS повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому.

Яка вартістьпослуги?

Запис в електронну чергу – послуга безкоштовна.

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.