До уваги отримувачів житлових субсидій!

Дата: 10.03.2021 17:07

Громадянам, які є споживачами ТОВ “ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ” розмір житлової субсидії за січень 2021 був розрахований з вартості газу 9,92 грн. за кубометр.

В зв’язку з встановленням в лютому 2021 року газопостачальною організацією нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, в розмірі 6,99 грн. за кубометр, буде проведено перерахунок наданих (виплачених) житлових субсидій за січень 2021 року.

За результатами розрахунку, різниця між розміром наданої (виплаченої) житлової субсидії за січень 2021 року та розміром перерахованої житлової субсидії відповідно до нової вартості газу за січень 2021 року, – складає від 700 до 1000грн. для одного домогосподарства. Суми надміру наданих громадянам субсидій за січень 2021 року, будуть автоматично утримані під час надання субсидії за лютий 2021 року, виплата якої буде проводитись в березні 2021 року.

Разом з тим,  домогосподарствам, яким після перерахунку житлової субсидії згідно з новою вартістю газу (зменшеною), розмір житлової субсидії склав «0», або становить від’ємне розрахункове значення, надання (виплата) житлової субсидії цим домогосподарствами з березня 2021 року не буде здійснюватись.