Перемога у конкурсі підтримки проектів соціальної дії програми "Активні Громадяни"

Дата: 16.03.2021 12:01

Небайдужі жителі нашої громади  під керівництвом Івана Баб’яка  отримали перемогу у конкурсі проектів соціальної дії в межах програми «Активні громадяни» Британської ради .  Переміг  проект   «Потурбуємось разом про безпеку  одиноких людей похилого віку  Високівської  ТГ».

Мета проекту - зниження рівня ризику захворювання COVID-19 шляхом забезпечення засобами індивідуального захисту соціальних працівників/ниць та одиноких громадян  Високівської ТГ.

Проект  допомогає  знизити  поширення на території  громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом, особливо  серед  працівників/ць та вразливих категорій населення .

Бюджет даного проекту складає 13100грн. За ці кошти придбано  1500шт –одноразових захисник масок, 1000 шт. резинових рукавичок  та дезінфікуючі засоби для рук і поверхонь.

Проект реалізовується у співпраці з ГО "Інститут Креативних Інновацій" в рамках програми "Активні громадяни" Британської ради.