Проведення профілактичних бесід з учнями.

Дата: 26.03.2021 16:09

25 березня начальник служби у справах дітей Зоя Максимчук у співпраці із працівниками ювінальної превенції Житомирського  віділення поліції та вчителів  Високівської гімназії  провели ряд профілактичних бесід з учнями , які систематично порушують правила поведінки, та їх батьками .

Під час зустрічі проведено роз’яснювальні бесіди щодо забезпечення належних умов для проживання, виховання та розвитку дітей, недопущення вживання алкогольних напоїв, недопущення бездоглядності дітей, порушення їх безпеки життєдіяльності, створення гармонійних відносин в сім’ї.

Метою бесід стала пропаганда правослухняної поведінки як у навчальному закладі  так і в позаурочний час.

Разом із тим, підліткам надали інформацію про види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення.

Дітям наголосили на тому, що потрібно вести правослухняний спосіб життя та дотримуватись правових і соціальних норм.

Подібні заходи викликають у неповнолітніх замисленість в питаннях правового характеру, підвищують рівень правової освіти, а також допомагають подолати внутрішні бар’єри, що перешкоджають формуванню особистості.