Весняний благоустрій нашої громади триває!

Дата: 06.04.2021 14:12

Весняний благоустрій нашої громади триває!

Краса починається з кожного з нас! Приєднуйтесь!

Небайдужі жителі с.Забріддя продовжують розчищення та прибирання  місцевого парку та прилеглої території. До  наведення благоустрою на своїй території долучились і жителі села Щенієва.

Головне мати бажання змінити світ навколо себе та бути активним громадяном.

Щиро вдячні всім громадянам, які приймають активну участь у приведенні територій населених пунктів громади до належного естетичного вигляду. Велика вдячність власникам приватних домоволодінь, які підтримують свої та прилеглі території в належному стані. Таких людей у наших селах більшість. Давайте  разом дбати  про чистоту навколо себе, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.