Святковий захід для дітей

Дата: 04.06.2021 16:10

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, ВПО, СЖО  та діти  учасників АТО/ООС вікової категорії 7-12 років з нашої громади  відвідали святковий  захід в обласному центрі з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей «Дитинство завжди разом з нами».

Для дітей проведено святковий концерт в літній естраді «Ракушка». Перед гостями виступили учасники та переможці Всеукраїнського дитячого телевізійного GRAND-ШОУ «Талант – є!» , організовано розважальні локації за участю працівників поліції, управління державної служби надзвичайних ситуацій на території Шодуарівського парку .

Участь у заході прийняли 20 дітей вищеперерахованих категорій  , всі отримали задоволення та солодкі подарунки.