ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

Дата: 14.06.2021 10:05

Високівська сільська рада Житомирської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Забрідської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Високівської  сільської  ради Житомирської  області (місце знаходження: вулиця Центральна , буд. 1, с. Забріддя  Житомирська  область, 12342)

Найменування, місцезнаходження закладів освіти

Забрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Високівської  сільської ради Житомирської  області

Найменування посади

Умови праці

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (Додатки  №1, №2);

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує володіння державною мовою;

6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;

7) довідка про відсутність судимості;

8) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється виконавчим комітетом  Високівської сільської ради з 14.07.2021 по 14.08.2021 включно до 16.00  за адресою: с.Високе вул. Чеська, 46

Дата, час і місце проведення конкурсу

16 серпня 2021 року о 10.00 год , приміщення Високівської  сільської ради , актова зала , вул.. Чеська, 46  с.Високе

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу

та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством  вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору здійснюється у три етапи:

8) перевірка знань законодавства у сфері освіти у письмовій формі (30 хв.);

9) вирішення ситуаційного завдання (20хв.);

10) публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.  (10хв.)

8) визначення переможця конкурсу;

9) 17.08.2021- оприлюднення результатів конкурсу.

10) 20.08.2021– укладання трудового договору (контракту)  з переможцем конкурсу, підписання розпрорядження  про призначення на посаду директора закладу освіти (протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Інна Коробова – в.о. начальника соціально – гуманірного відділу Високівської сільської ради

с.Високе, вул..Чеська,46