Програма Президента України "Велике будівництво" на Житомирщині.Триває капітальний ремонт плавального басейну у Бердичеві.

Дата: 17.06.2021 10:47

Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Будівництво та реконструкція об’єктів засноване на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта. Так, у рамках реалізації програми на Житомирщині триває капітальний ремонт плавального басейну у Бердичеві.Міський плавальний басейн – єдиний на території міста заклад, в якому матимуть можливість займатися плаванням жителі різних вікових груп та категорій. Басейн відвідуватимуть вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, учні та студенти міста Бердичів. Також у плавальному басейні проводитиметься реабілітація дітей з інвалідністю.

Переглянути відео за посиланням: