З турботою про дітей.

Дата: 24.06.2021 15:30

23 червня 2021 року на території Високівської сільської ради службою у справах дітей Високівської сільської ради разом з старшим інспектором сектору ювенальної превенції Житомирського районного управління поліції Мацієвською Н.В.  було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», з метою виявлення дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. У ході проведення рейду обстежено умови проживання 14 дітей,  які виховуються в 5 сім’ях, члени комісії звертали увагу на наявність запасів продуктів харчування,  необхідних речей, спальних місць, білизни та створення відповідних умов для проживання дітей.  На двох батьків складено адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей», які будуть направлені до суду та винесено постанову за ч.1 ст.178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді»

З батьками проведені профілактичні бесіди. Їм роз’яснені вимоги чинного законодавства щодо відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків з утримання, виховання, навчання та лікування дітей.

За результатами складено акти обстежень умов проживання дітей.