З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 17:18

25 років тому, 28 червня 1996 року, був прийнятий Основний Закон нашої держави. Висловлюючи суверенну волю громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, Парламент України прийняв Основний Закон України – Конституцію.

Цей день ввійшов в історію України як день великого загальнонаціонального єднання та верховенства національних інтересів. Ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність.

Усі ми повинні пам’ятати, що держава – це не лише керівництво та депутати, це весь народ. І від щоденних дій кожного із нас залежить успіх не тільки нашої громади, але й країни, якою пишатимуться наші діти й онуки.

Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із вас, а в душі міцніє почуття гордості за нашу державу.

Зі святом, з Днем Конституції України!

З повагою сільський голова Микола Бардук та депутатський корпус Високівської сільської ради.