Вакцинація проти COVID-19 для всіх кому за 60+

Дата: 22.07.2021 12:29

В Україні стартував четвертий етап вакцинації від CОVID-19. Під час нього щеплюватимуть людей віком від 60 років, а також людей віком 18-59 років, які мають супутні захворювання. Попри це, продовжується щеплення пріоритетних груп, що входили до попередніх етапів.

Про алгоритм та контакти щодо запису на щеплення – у ВІДЕО.

Детальні роз’яснення стосовно можливості маломобільним групам населення отримати щеплення вдома та спростування міфів про необхідність проведення додаткових тестувань перед вакцинацією – у ВІДЕО.

Збірник запитань про вакцинацію для літніх людей допоможе уникнути некоректної інформації, побоювань та страхів щодо щеплення. Читайте збірник за посиланням:

bit.ly/elderly_vaccination

Допоможіть людям 60+ записатися на вакцинацію! Щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя

????Зателефонуйте до сімейного лікаря або ж у найближчий пункт щеплення. Перелік на vaccination.covid19.gov.ua