У Високівській громаді розпочато впровадження нового  проекту Президента України «Активні парки - локації здорової України»!

Дата: 26.08.2021 17:30

Він створений з метою організації оздоровчої рухової активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.

Проект реалізовується на базі двох навчальних закладів громади : Високівській гімназії та Забрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Кожен бажаючий має вільний доступ до локацій парку та за допомогою гаджетів може  сканувати QR-код і  отримати професійні рекомендації щодо виконання фізичних вправ.