29 серпня День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2021 11:27

Сьогодні - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цінуймо свободу, мирне небо і спокій наших дітей. Буденні для когось речі даються нам найдорожчою ціною - втратою людей. Сміливих і справедливих.

Сім років уже триває війна на сході України, яка забрала тисячі життів і ще більше людських доль зруйнувала. Пам’ятати усіх, кого ворожі обстріли навіки вирвали з обіймів рідних, — обов’язок українців.

Вшановуючи пам’ять наших героїв , які загинули, захищаючи Україну від підступного ворога, представники органів місцевого самоврядування поклали квіти до стели героям-захисникам в центрі с.Городище та на могили загинувших земляків - Рибака Михайла та Власюка Романа, які віддали своє життя за Україну.Згадали імена воїнів хвилиною мовчання.

Пам’ятаємо і будемо пам’ятати завжди!

Пам'ятаємо заради майбутнього!

Слава Героям!