З Днем знань!

Дата: 01.09.2021 17:31

Традиційно, 1 вересня у закладах загальної середньої освіти Високівської громади відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня знань та Першого Дзвоника.

Вересневий день позначений багатьма хвилюючими миттєвостями. Урочистості були наповнені пісенністю, поетичним словом, артистичною майстерністю учнів та батьків.

1 вересня - традиційне свято для кожної школи в Україні. Цей день хвилює уяву кожного: і маленького першокласника, і майбутнього випускника школи, і усіх, хто будь-коли навчався в школі, адже школа – це справжній чарівний палац, в якому панують Доброта, Дружба, Взаєморозуміння, Дитяче просте щастя, Мрії, Надії, Сподівання.

Навчальний 2021-2022 рік розпочався сонячно, натхненно, благодатно. Нехай проминуть усі його дні, як чарівна музика, як лагідна пісня, і подарують учням якісні знання, відмінний настрій, міцну дружбу!