СТОП БУЛІНГ

Дата: 30.09.2021 16:05

Сьогодні у Високівському ліцеї для учнів 9-11 класу проведено інформаційну кампанію «СТОП БУЛІНГ» за участю Поліщук Ю.Г.- головного юриста відділу Черняхівського БПД,  Дмитрука Д.А.- інспектора сектору ювенальної превенції Житомирського управління поліції, начальника відділу у справах дітей Високівської сільської ради Максимчук З.В.

На сьогоднішній день тема шкільного булінгу є актуальною та обговорюваною. Багато школярів потерпають від жорстокості однолітків, але бояться розповісти про це своїм батькам або вчителям.

Учні із зацікавленням брали участь у стимуляційній грі та демонстрували високий рівень зацікавленості та обізнаності з даного питання, а також з змогли отримати інформацію про:

-Поняття «булінг»

-Що потрібно знати про булінг

-Адміністративна відповідальність за булінг

- Права та обов’язки учнів (здобувачів освіти)Фото без опису