Привітання з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2021 13:03

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Вітаю всіх вас із прекрасним осіннім святом – Днем працівників освітияке об’єднує всіх, хто допомагає відкривати скарбницю знань, науки, мудрості. Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

Дорогі освітяни! Ви люди особливого ґатунку. Всі свої сили, знання і досвід віддаєте вихованню в підростаючого покоління потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до дітей та колег! Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Щиро бажаю вам здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні.

Щастя, добра, благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою, сільський голова Микола БАРДУК