Зустріч старшокласників з ювенальним інспектором

Дата: 20.10.2021 09:30

Одним із напрямків роботи ювенальної превенції та служби у справах дітей є: захист прав та інтересів дітей, профілактика правопорушень, булінгу в підлітковому середовищі, запобігання негативним явищам, які сприяють вчиненню неповнолітніми злочинів.

Саме тому, з метою попередження вищевказаних негативних явищ, 19.10.2021 року  інспектор  сектору ювенальної превенції Житомирського районного управління поліції Дмитрук Д.А спільно з начальником служби у справах дітей Високівської сільської ради Максимчук З.В. провели роз’яснювальну роботу серед учнів 9-11 класів Забрідського ліцею з питань застосування норм чинного законодавства, профілактики негативних явищ, правопорушень  в дитячому середовищі, також розяснили школярам про існуючі види відповідальності: кримінальну та адміністративну, пояснили з якого віку застосовується  кожна з них та навели кілька прикладів  коли за вчинки відповідали їхні батьки.