Триває акція "Створюємо ліси разом" в рамках програми президента "Зелена країна"

Дата: 20.10.2021 17:09

З 1 жовтня стартувала масштабна акція в рамках програми Президента «Зелена країна», що передбачає висадку одного мільярда дерев до кінця 2024 та збільшення площ лісів на 1 мільйон гектарів за найближчі 10 років.

«Висадити 1 мільярд нових дерев за 3 роки  це цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна»  це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас з вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до наймасштабнішої висадки дерев в історії України зможе кожен»

Запрошуємо 29 жовтня 2021 року 0 12.00  активно долучитися до акції жителів Високівської ТГ , представників влади, громадських  організацій, підприємств та закладів освіти. Посадити своє дерево – це місія кожного із нас! Скористайтеся доброю нагодою!

То ж, створюймо ліси разом! Створюймо успішне екологічне майбутнє для нашого краю та України!