Житомирщина переходить в "червону зону"

Дата: 27.10.2021 15:12

Шановні жителі Високівської громади!

З 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року на території Житомирської області встановлюється червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення було прийняте сьогодні, 27 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України Ігора Кузіна, дане рішення було прийнято відповідно до оцінки індикаторних показників по визначенню рівня епідемічної небезпеки. Станом на 27 жовтня на території Житомирської області перевищено ознаки епідемічної небезпеки за трьома показниками: по виявленню випадків інфікування; перевищено показник кількості госпіталізованих пацієнтів протягом останніх семи днів, а також перевищено показник завантаженості ліжок, які забезпечені подачею медичного кисню в закладах охорони здоров’я.

Отже, дотримуйтесь правил захисту.

Бережіть своє здоров’я, своїх рідних, оточуючих та медичних працівників.

Пам’ятайте, карантин – явище тимчасове.