Високівська громада долучилась до акції "Створюємо ліси разом"

Дата: 29.10.2021 16:08

В рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» сьогодні в нашій громаді була проведена акція «Створюємо ліси разом». До заходу долучилися працівники Високівського ліцею, депутатський корпус, члени виконавчого комітету. Локація висадки саджанців – парк-пам’ятка місцевого значення «Високівський». Всього висаджено 66 різновидів дерев, серед них липа, каштан, горобина, катальпа, що символізує єдність 66 громад Житомирської області. Садівний матеріал для проведення акції благодійно надав Житомирський лісгосп, працівникам якого ми щиро вдячні.

Відповідно до програми Президента "Зелена країна" за 3 роки планується висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів.

Створюймо успішне екологічне майбутнє для нашої громади  та України!