Старт інфопоінтів рівних можливостей

Дата: 29.11.2021 09:27

У Високівській громаді стартував перший захід в  рамках Інфопоінтів Рівності  - "Рівні можливості та права жінок і чоловіків у місцевому самоврядуванні".

Захід став поштовхом до:
-Проведення регулярного інформування депутатів та депутаток з актуальних гендерних питань
-Включення потреб різних груп населення (жінок і чоловіків, людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, людей різного віку та ін.) в програми соціально-економічного та культурного розвитку, місцеві цільові
програми.
-Стимулювання висвітлення питань ґендерної рівності у
регіональних засобах масової інформації.
Участь у заході взяли 20 учасників та учасниць! Серед них - працівники ОМС та депутати-депутатки ради.
Ключова функція "Інфопоінтів рівності" – проведення просвітницької, інформаційної та адвокаційної роботи в сфері рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у  громаді відповідно до запитів населення.
 Заходи відбуваються в рамках проєкту "Посилення політики рівних можливостей в Житомирській області" ГО "Інститут Креативних Інновацій", що здйснюється в рамках програми НДІ “Просування участі жінок та ЛГБТК+ спільнот у політичному та громадському житті в Україні” за підтримки Уряду Великої Британії через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO).